Masz pytania? Zadzwoń:800 889 400

Skorzystaj z tłumacza języka migowego

Aktualności

13.122016

Podjęliśmy współpracę z Fundacją Ziko dla Zdrowia.


Fundacja Ziko dla Zdrowia dostrzegając, jak groźne konsekwencje dla pacjentów może nieść zażywanie leków bez uzyskania wcześniejszej porady medycznej bądź farmaceutycznej, od marca 2016 roku prowadzi ogólnopolskie działania, których głównym zadaniem jest ograniczenie zjawiska samoleczenia, szerzenie edukacji oraz promocji z zakresu ochrony zdrowia. W tym celu Fundacja organizuje liczne akcje profilaktyczne, jak np.: Mobilne Miesiące Zdrowia, gdzie pacjenci korzystają z bezpłatnych badań i porad. Więcej informacji na temat działalności Fundacji na stronie: www.zikodlazdrowia.org

29.042016

Majowa edycja ogólnopolskiej akcji "Dobry Słuch łączy ludzi”

W dniach od 1 do 12 maja odbędzie się kolejna ogólnopolska akcja „Dobry Słuch łączy ludzi” pod patronatem Fundacji GEERS Dobry Słuch. Celem akcji jest rozpowszechnienie profilaktyki słuchu u osób powyżej 55 roku życia, a także pokazanie jak ważną rolę odgrywa słuch w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym oraz ułatwienie dostępu do miejsc, w których można bezpłatnie i bez kolejek przeprowadzić test słuchu.

Fundacja chce stworzyć ogólnopolską, patronacką sieć punktów protetycznych, w których będzie można w miłej atmosferze i bez zobowiązań sprawdzić swój słuch. Partnerem akcji jest GEERS Akustyka słuchu sp. z o.o. Szukajcie placówek oznaczonych taką nalepką.

Równocześnie w tych dniach w telewizji będzie wyświetlana reklama promująca ogólnopolską akcję.

Czytaj więcej...