Rusza ogólnopolska akcja "Dobry Słuch łączy ludzi”

01.07.2015

W dniach od 1 lipca do 20 lipca odbywać się będzie ogólnopolska akcja „Dobry Słuch łączy ludzi” pod patronatem Fundacji GEERS Dobry Słuch.

Celem tej akcji jest propagowanie profilaktyki słuchu wśród osób powyżej 55 roku życia, a także pokazanie jak ważną rolę odgrywa słuch w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym oraz ułatwienie dostępu do miejsc, w których można bezpłatnie, bez kolejek – i co najważniejsze - szybko przeprowadzić test słuchu.

Fundacja chce stworzyć ogólnopolską, patronacką sieć punktów protetycznych, w których będzie można bezproblemowo, bez zobowiązań i w miłej atmosferze sprawdzić swój słuch.

Partnerem akcji jest Geers Akustyka Słuchu sp. z  o.o.. Szukaj placówek oznaczonych taką nalepką:

Bezpłatne testy słuchu

Listę miejsc, w których można już teraz bezpłatnie sprawdzić swój słuch, znajdziesz tutaj.