Konkurs „Olo na Atlantyku… A Ty?”

21.09.2015

Aleksander Doba, Podróżnik roku 2015 National Geographic w wieku 65 lat przepłynął samotnie kajakiem Atlantyk! Olo jest prawdziwą inspiracją i dowodem na to, że wiek oraz niedosłuch nie stanowią żadnych ograniczeń.
Wiemy, że ludzi z pasjami jest wielu, także pośród tych z niedosłuchem. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Opisz swoją pasję! Na najciekawsze prace czekają nagrody i publikacje. Forma wykonania pracy jest dowolna (esej, wypracowanie, opowiadanie itd.).
Listy z pracami  należy nadsyłać na adres Fundacji GEERS Dobry Słuch podając swoje imię, nazwisko oraz korespondencyjny adres zwrotny w celu wysłania informacji o ew. zdobyciu nagrody.

Adres Fundacji:
Fundacja GEERS Dobry Słuch
Olo na Atlantyku. A … Ty?
ul. Narutowicza 130

Nagrody:
3 nowoczesne ciśnieniomierze OMRON
100 książek „Olo na Atlantyk” z dedykacją

Nagrodzone zostaną na najciekawsze prace, pokazujące, że w każdym wieku można żyć pełnią życia –nawet z niedosłuchem – jeśli na co dzień korzysta się z aparatów słuchowych.
Czas trwania konkursu: 21.09. – 15.11.2015 r.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych