Listopadowa edycja ogólnopolskiej akcji "Dobry Słuch łączy ludzi”

01.11.2015

W dniach od 1 do 15 listopada odbędzie się kolejna ogólnopolska akcja „Dobry Słuch łączy ludzi” pod patronatem Fundacji GEERS Dobry Słuch.  Celem akcji jest rozpowszechnienie profilaktyki słuchu u osób powyżej 55 roku życia, a także pokazanie jak ważną rolę odgrywa słuch w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym oraz ułatwienie dostępu do miejsc, w których można bezpłatnie i bez kolejek przeprowadzić test słuchu.

Fundacja chce stworzyć ogólnopolską, patronacką sieć punktów protetycznych, w których będzie można w miłej atmosferze i bez zobowiązań sprawdzić swój słuch. Partnerem akcji jest GEERS Akustyka słuchu sp. z o.o. Szukajcie placówek oznaczonych taką nalepką.

Równocześnie w tych dniach w telewizji będzie wyświetlana reklama promująca ogólnopolską akcję.

Bezpłatne testy słuchu

Listę miejsc, w których można już teraz bezpłatnie sprawdzić swój słuch, znajdziesz tutaj.