Majowa edycja ogólnopolskiej akcji "Dobry Słuch łączy ludzi”

29.04.2016

W dniach od 1 do 12 maja odbędzie się kolejna ogólnopolska akcja „Dobry Słuch łączy ludzi” pod patronatem Fundacji GEERS Dobry Słuch. Celem akcji jest rozpowszechnienie profilaktyki słuchu u osób powyżej 55 roku życia, a także pokazanie jak ważną rolę odgrywa słuch w życiu społecznym, rodzinnym i zawodowym oraz ułatwienie dostępu do miejsc, w których można bezpłatnie i bez kolejek przeprowadzić test słuchu.

Fundacja chce stworzyć ogólnopolską, patronacką sieć punktów protetycznych, w których będzie można w miłej atmosferze i bez zobowiązań sprawdzić swój słuch. Partnerem akcji jest GEERS Akustyka słuchu sp. z o.o. Szukajcie placówek oznaczonych taką nalepką.

Równocześnie w tych dniach w telewizji będzie wyświetlana reklama promująca ogólnopolską akcję.

Listę miejsc, w których można już teraz bezpłatnie sprawdzić swój słuch, znajdziesz tutaj.