Masz pytania? Zadzwoń:800 889 400

Skorzystaj z tłumacza języka migowego

Formularz kontaktowy

Imię: *
Nieprawidłowe dane
Nazwisko: *
Nieprawidłowe dane
Numer telefonu: *
Nieprawidłowe dane
Adres e-mail: *
Nieprawidłowe dane
Treść wiadomości: *
Nieprawidłowe dane
To pole jest wymagane
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Fundację GEERS Dobry Słuch wyszczególnioną na stronie www.fundacjageers.org.pl. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
To pole jest wymagane
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Fundację GEERS Dobry Słuch, wyszczególnioną na stronie www.fundacjageers.org.pl. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych Fundacji GEERS Dobry Słuch, wyszczególnionych na stronie www.fundacjageers.org.pl. Pozostawienie danych jest dobrowolne.
*-Pole wymagane

* Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Fundację GEERS Dobry Słuch z siedzibą przy ul. Narutowicza 130, 90-146 Łódź oraz przyjmuję do wiadomości, że Fundacja GEERS Dobry Słuch jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Fundację GEERS Dobry Słuch będą przetwarzane w celu kontaktu, umówienia na test słuchu, informowania o akcjach promocyjnych i edukacyjnych, oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.