Współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków

Fundacja GEERS Dobry Słuch nawiązała współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków.

Cukrzyca stanowi bowiem istotne ryzyko uszkodzenia narządu słuchu, a występowanie niedosłuchu i szumów usznych stanowi częste powikłania cukrzycy typu 2. Dlatego  Fundacja Geers Dobry Słuch chce organizować nieodpłatne testy słuchu oraz popularyzować profilaktykę słuchu wśród chorych na cukrzycę, członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Fundacja Geers Dobry Słuch chce, aby profilaktyka słuchu i testy słuchu były dostępne dla każdego. Chcemy, aby dobry słuch łączył ludzi ze sobą i pozwalał w pełni cieszyć się życiem.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w akcji, prosimy zgłosić  swoje Koło Terenowe PSD do:

Pani Emilii Stefańskiej, Konsultanta  ds. profilaktyki słuchu w naszej Fundacji
tel: +48 609 774 359